SWAPMANIE: "hračkový" swap

P1492724

PW klub při MC Barvínek si pro Vás připravil úkol na prázdniny.Velmi by nás potěšilo, kdyby jste se zapojila s námi do akce Hračkový swap a přispěla svým jedním topem (čtvercovým dílem) ke zhotovení jedné společné deky, která zůstane v MC Barvínek, a která bude jednou z dek, jenž představíme v listopadu na výstavě v galerijních prostorách radnice ÚMO 2 - Slovany.

 

Společná deka - Hračkový swap 

Vaším úkolem přes dva měsíce prázdnin je zhotovit jeden díl společné deky s hračkovým motivem. Velikost dílu je 20 x 20 cm (se švy 21,5 x 21,5 cm). Zvolenou techniku necháme na Vaší fantazii. Je pouze na Vás, jestli zvolíte aplikaci, šití přes papír nebo třeba složení geometrických tvarů do motivu hraček. Na „rodný list“ topu napište své jméno, přezdívku či logo, ale můžete se s námi podělit o to, proč jste zvolila právě tenhle motiv. Nezapomeňte na adresu, případně email.

 

V průběhu první poloviny září 2011 budeme shromažďovat donesené či poslané topy na adrese MC Barvínek, Lesní 41 Plzeň, 31200. Budete potom informovaná o termínu společného šití deky, kterého se můžete zúčastnit.

 Pokud jste se rozhodla potěšit malé a velké návštěvníky MC Barvínek a zapojit se s námi do akce Hračkový swap, budeme velice rádi.

Těšíme se na přehlídku hračkových topů.

 Patchworkový klub při Mateřském centru Barvínek Plzeň

V případě dalších dotazů, prosím pište na info@barevnenitky.cz

ZačátekRezervovaná místaVedoucí
01.07.2011 od 10:0010 / 30Helena Michálková, Věroslava Suchá

Rezervace

Jméno
E-mail
Počet míst

Opište text z obrázku

sdílet na facebook